Боєць Карпусь Олександр, позивний ГЕНЕРАЛ

Я, Карпусь Олександр Вікторович, 22.03.1978 року народження. Вперше потрапив на фронт в період АТО по мобілізації в 2014. Мій позивний був ГЕНЕРАЛ. З 2014 по 2015 рік служив в 25-й окремій повітряно-десантній бригаді.

Після початку повномасштабної війни проти України знову був мобілізований 25 лютого 2022 року до 36-ї бригади і відправлений в Донецьку обл, Волноваховський р-н, де і проходив службу з 53-ю бригадою.

Поранення отримав під Вугледаром, в населеному пункті Павлівка від пострілу танка ворога. Мене і ще двох побратимів евакуювали з позиції, але по дорозі до Курахового один із побратимів, нажаль, помер, а ми у двох лишились інвалідами.
 

В Кураховому мені надари необхідну медичну допомогу, стабілізували та транспортували до Дніпра. Потім була Вінниця (3 місяці ), де зробили 20 операцій. Після чого мене відправили до Німеччини на лікування в місто Гєра. Там я лікувався 5 місяців, переніс 5 операцій.

Під час лікування в Німеччині прийшла звістка, що мій син, який також воював, загинув 15.07.2022р.

Я повернувшись в Україну, протягом місяця проходив реабілітацію в м. Трускавець. А потім шість місяців займався. ВЛК признала мене обмежено придатним, після чого мене демобілізували та зняли з військового обліку. Комісії МСЕК призначила 2 групу інвалідності безстроково.
 

Зараз в мене права рука коротша на 5 см, а права нога на 7 см. Пересуваюся лише на милицях. Єдине, що може допомогти мені ходити без милиць, це функціональні ортези  E-mag Aktive. Нажаль, коштів, які виділяє держава, на придбання двох ортезів не вистачає. Тому змушений звернутися до благодійного фонду «Громадянин» по допомогу.

Не дивлячись на всі обставини, хочеться вести нормальне життя та ходити своїми ногами без милиць.
 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 158 492,40 ГРН