Боєць Сергій, позивний ДЯДЯ СЕРЬОЖА

Мене звати Сергій, позивний ДЯДЯ СЕРЬОЖА.

Все життя з 18 років працював водієм. В мене п’ятеро дітей,  наймолодшим дітям зараз по 12 років, а також п'ятеро онуків, наймолодшій – три рочки. 

Свій військовий шлях розпочав у травні 2020 року. Чому я вирішив піти на військову службу?
Бо хотів і хочу захищати своїх дітей та онуків, свою країну від агресора, щоб мої рідні могли побачити щасливе майбутнє в вільній країні та під мирним небом. На початок повномасштабного вторгнення моя окрема механізована бригада, в котрій я проходив службу, перебувала у Волновасі, Донецької області. 

Одного разу під час виконання бойового завдання я невдало зістрибнув з машини та отримав травму, на яку не одразу звернув увагу, бо в той час було не до цього… 

З часом біль у нозі тільки посилювався, надмірні фізичні навантаження посилили проблему. Ходити ставало з кожним днем все важче і важче. 

В решті решт, коли перестали допомагати будь-які знеболювальні, звернувся по допомогу до лікарів. Після обстеження виявилось, що в мене вже зовсім «немає» суглобів  колінах.

Єдиний вихід – негайне ендопротезування колінних суглобів.

Мрію якнайшвидше прооперуватись, пройти реабілітацію та повернутися до війська, щоб продовжити боротьбу з ворогом. Але для цього мені потрібна Ваша допомога.

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 98 200 ГРН