Боєць, позивний МЕХАН

У 2013 році я потрапив у ДТП. Мені ампутували пів стопи, а на частині, що залишилась, зробили пересадку шкіри. Пошкодження було дуже серйозним.

1,5 роки я ходив на милицях, і ще 5,5 років - з ціпком. Незважаючи на це, весь час я працював механіком на СТО. Від своєї професії вирішив не відмовлятись. Після семи років мук вирішив ампутувати стопу і зробити протез.

На війну пішов механіком, коли вже мав 11 років досвіду роботи за професією. Транспорт постійно ламається і в мирний час, що вже казати про умови ведення бойових дій. Механіки завжди потрібні на війні. 
 

На початку повномасштабного вторгнення з перших днів долучився до добровольчого батальйону «Фрайкор». 

На жаль, в липні 2022 р. через надмірне навантаження (повний бойовий комплект важить 15-20 кг, на додачу я ще й почав бігати) протез зносився, луснув культеприймач. Тоді я вперше звернувся до БФ «Громадянин». Швидко замінили деталь, і я повернувся до військової справи.

Пройшов майже рік, навантаження не зменшилося, мені знов потрібен новий куксоприймач. А крім нього, ще й лопнула стопа, її треба замінити.

Протез на війні, як і авто, постійно потребує ремонту.