Боєць Петро Віскуп

Мого брата звуть Віскуп Петро Миколайович, 11.01.1982 року народження. 

Коли ворог повномасштабно вторгся на нашу батьківщину, у Петра не було жодних сумнівів, що треба захищати рідну Україну. 5 березня 2022 р. він добровільно мобілізувався та долучився до лав Національної Гвардії України.

Після проходження навчання Петра направили на Схід. 

В вересні місяці 2022 року мій брат виконував бойові завдання в районі н.п. Білогорівка, Луганської області. 19.09.2022 разом з побратимами знаходилися на позиціях та потрапили під артилерійський обстріл. Петро отримав важке поранення: мінно-вибухову травму, забій головного мозку, багатоуламковий перелом кісток черепа. Крім того, в правій лобній частці черепа застряг металевий осколок.
 

Дякуємо побратимам Петра, які його врятували, надали першу допомогу та негайно евакуювали до шпиталю в м. Краматорськ Донецької області. Саме чіткі і злагоджені дії хлопців дали шанс на життя моєму брату. Потім Петра транспортували до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. 

Зараз він перебуває у шпиталі в м. Тернопіль Вже більше 9 місяців бореться за життя. Після безлічі операцій прийшов час встановлювати титанову пластину, яка необхідна для подальшого лікування. 

Ми звертаємось до Благодійного фонду «Громадянин» по допомогу в придбанні життєво необхідної пластини. Маємо величезну надію на повне одужання, лікарі дають непогані прогнози.

Петро має двох дітей, дві дівчини. Я впевнений, заради них він буде боротися до кінця! Петро – справжній український воїн!