Боєць, позивний СІЛЬВЕР


Мій бойовий шлях стартував з початку російсько-української війни у 2014 році. Долучився до всім відомого добровольчого українського корпусу «Правий Сектор», перша штурмова рота.

Мої друзі: Давінчі, Бугай, Подолян та багато інших побратимів, з ними я провоював до кінця 2015 року в районах селища Піски, Старогнатівка, шахти «Бутівка». Також ми виконували завдання на Маріупольському напрямку: Гнутове, Талаківка, Широкіне, Бердянськ.

У 2016 році я підписав контракт та вступив у лави Національної Гвардії України, був направлений для несення служби до бригади швидкого реагування. На той час виконував обов'язки командира розвідки спеціального призначення першого оперативного батальйону. До 2018 року у мене був контракт з цієї частиною.

Потім я звільнився і одразу пішов в третій полк спеціального призначення в місті Кіровоград. У вересні 2018 році ми прибули на ротацію та виконували бойові завдання у передмісті Донецька.

Одного дня ми заходили зі сторони Пісків, і я отримав поранення. Це була дуже професійно поставлена «на секреті» міна з тандемним зарядом. Побратими мене врятували, несли півтора кілометри з сірої зони до «нуля». Дякую їм за те, що допомогли, не кинули, незважаючи на точівшийся бій.

Мені надали професійну первинну медичну допомогу та відправили до госпіталю у м. Харків. Потім перевели у Київ. Зі столиці направили на лікування у Німеччину. Із-за важкого поранення більшість лікарів не давали мені шансів, а ті хто й давав, казали, що вони мізерні. Вже в Германії мені зробили ампутацію та поставили на перший протез. Згодом направили на протезування в США.

Одним словом, півтора року я провів у медичних установах.

У січні 2020 році мене виписали з госпіталю і вже в лютому 2021 поїхав зі своїми хлопцями на ротацію та приступив до виконання бойових завдань. Але ж звісно, що це були вже не ті бойові завдання, які може виконувати здорова людина, а трохи інші. Але все одно була робота, така як оперативне планування, аналітика, спостереження за ворогом.

У 2021 році у мене закінчився контракт,  я звільнився і пішов на пенсію. А в лютому 2022 знову вступив до лав збройних сил України та поїхав захищати Київщину. З початку це були Ірпінь та Буча. Потім, коли ворога вигнали з Київщини, ми перебазувалися на Харківщину. Виконували бойові завдання: приймали участь у штурмових боях та в розвідці.

Наданий час я, діючий військовослужбовець ССО збройних сил України. На жаль, через надмірне навантаження лайнер для протезу швидко зношується, тріскається та виходить з ладу, його треба міняти.

У вересні 2022 року БФ «Громадянин» було ЗІБРАНО та ПЕРЕРАХОВАНО  38 620,00 грн.

В травні 2023 року боєць «СІЛЬВЕР» знов звернувся по допомогу до БФ «Громадянин». Через надмірні фізичні навантаження під час перебування в зоні активних бойових дій у бійця значно змінилася форма кукси. Для продовження військової служби потрібно замінити лайнер на більш товщий.

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО 36 117, 98 грн:

 ⁃ за лайнер беззамковий- Iceross Dermo Cushion, ICEROSS DERMO CUSHION 6MM 30;
 ⁃ за вкладиш із гелевої композиції для кукс нижніх кінцівок з тканинним покриттям APFR28-TP;
 ⁃ за вкладиш із гелевої композиції для кукс нижніх кінцівок з тканинним покриттям GPFR28-6.

Боєць вже в строю та боронить нашу Батьківщину.

ДЯКУЄМО!

 


 

Вже чотири роки СІЛЬВЕР воює на протезі. Від надмірних військових навантажень та умов служби лайнер зношується значно швидше, ніж надає держава. Двох лайнерів, які передбачені державною програмою для бойових умов не вистачає.

СІЛЬВЕР звернувся до фонду по допомогу в придбанні лайнера ICEROSS DERMO CUSHION 3MM 30, без якого не можливе не тільки несення бойової служби, а й експлуатація  протеза взагалі.

ПЕРЕРАХОВАНО: 30 668 ГРН
 

ЗАГАЛОМ ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 105 405, 98 ГРН