
Мене звуть Павло Нестеренко.
29.12.2020 підписав контракт та вступив до служби у ЗСУ. На контракті пройшов навчання і надалі був направлений на Донецький напрямок ООС. У 2021 отримав статус УБД та першу медаль за участь у бойових діях.

Через рік у грудні 2021 контракт закінчився. А вже 06 березня 2022 року був мобілізований та направлений на службу до першої танкової бригади, воював у лавах 12 окремого батальйона.


Приймав участь у захисті міста Чернігова, за що отримав медаль «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»
14.08.22 був поранений у н.п. Первомайське Донецької області.

Завдяки швидким і злагодженим діям побратимів, лишився живим! Дякую лікарям, які боролися за моє життя.
Маю високу ампутацію лівої верхньої кінцівки. Контузію. Крім травми після контузії у мене проблеми зі слухом, бо лопнули обидві барабанні перетинки. А також проблеми із зором, досі не бачу, але не втрачаю надії повернути зір.


За підтримкою родини, не втрачаю оптимізм та поступово вирішую проблеми зі здоров’ям.
Зараз для повноцінного повсякденного життя потребую комплектуючу для протезу «Електронний гачок», на який не вистачило коштів державної програми.