
Мене звати Олексій, мені 28 років, 9 з яких я прослужив у Збройних Силах України. Неодноразово був в зоні АТО
В ЗСУ знайшов своє кохання, одружився і створив сім'ю. Маю двох маленьких донечок.
24 лютого о 4 ранку по тривозі прибув у свою військову частину у місті Очаків, був виставлений на піст спостереження для виявлення і збивання з ПЗРК ворожих ракет, якими атакували наше місто. В 15.30 ворог завдав ракетного удару по нашій частині і осколком ракети мені відірвало ногу...

Довгих 5 місяців лікарі і моя сім'я боролися за моє життя. Я подолав дуже багато болю задля того, щоб повернутися додому.
Наразі я мрію про те, щоб знову ходити і бігати разом з своїми дітками.