
Мене звуть Павло, позивний ДОЩ. Я кадровий військовий, головний сержант, командир ремонтного взводу бронетанкової техніки. Проходив службу в Ремонтно-відновлювальному батальйоні 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
На військові службі з 2013 року. Спочатку була строкова служба, потім вступив у Львівську академію сухопутних військ вчитися на сержанта, після чого потрапив до 128-ї бригади. І вся подальша служба вже проходила у складі цього підрозділу ЗСУ.

Військову службу, як професію, обрав через вторгнення росії у 2014 році. Саме після цього вирішив захищати Україну, зрозумів, що можу бути корисним армії та залишився у війську.

14 вересня 2023 року, повертаючись з виконаного завдання по ремонту двох одиниць БМП в Донецькій області, потрапив у ДТП. На нас вилетіло цивільне авто, за кермом якого знаходився водій у нетверезому стані. В даній аварії отримав переломи кількох ребер, верхніх та нижніх кінцівок, черепно-мозкову травму, травму ока, грудної клітини, живота та інш.

Але найбільшою проблемою виявилися переломи тазу лівого кульшового суглоба. На жаль, лікарі не змогли його відновити. Єдине можливе рішення – тотальне ендопротезування. Тільки заміна суглоба на штучний (ендопротез Medacta, Швейцарія) дозволить мені повноцінно самостійно ходити й повернутись на військову службу.
Не дивлячись на складність травм, я вже будую плани після протезування. Єдина мрія – якнайшвидше відновитись і повернутись на військову службу до своїх побратимів, щоб разом йти до перемоги!
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 95 000 ГРН
