
Мене звать Іван Тима на війні з 2016 року. Пішов воювати відразу після служби в армії. Зараз — боєць 67 ОМБр. Побратими кличуть мене Найком.
У червні 2022 р. підірвався на протипіхотній міні та втратив ногу. Коли побратими евакуювали мене до шпиталю, то одразу їм сказав: «Мої речі далеко не ховайте, скоро повернусь!»
Під час лікування діставав лікарів, що вже пора ампутацію робити, протез. Вони казали, що ні, але я був наполегливий.
Були шоковані.
Я, звичайно, ще трохи з них жартував, бо вони всі сумні ходили. Просив, щоб дали мені лінійку поміряти, чи нога відростає.
Переважно люди з ампутацією падають духом, що все, життя закінчилось, інвалід. В мене трохи навпаки. Я інвалід, маю завжди місце, де паркуватись. Пенсія у 28 років, теж непогано.
Я досить швидко пройшов реабілітацію. За місяць отримав перший тренувальний протез і повернувся назад на бойові позиції.
З часом приїхав зі Сходу України у Тернопіль, щоб замінити протез на постійний, і знов на службу.

Дякую благодійному фонду «Громадянин» за фінансову допомогу в придбанні постійного протезу гомілки підвищеної функціональності.
У листопаді 2022 року було зібрано та перераховано 66 455,24 ГРН.


Зараз знов звернувся по допомогу.
Останнім часом із-за надмірних фізичних навантажень значно змінилася кукса, тому не можу користуватися протезом, виконувати бойові задачі. Для продовження військової служби мені потрібно замінити культеприймач.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 21 021,57 ГРН