Боєць Олексій, позивний Ад-воКат

Коротка історія, що стала невід'ємною частиною мого життя.

2022 рік, 23 лютого, день народження доньки, привітання в сімейному колі і всі щасливі. З цим гарним настроєм моя сім'я провела вечір 23-го та з ненавистю, під гул ворожої авіації та вибухи ворожих ракет зустріла ранок 24 лютого - ранок початку повномасштабного вторгнення расєї на територію моєї держави.

Декілька тижнів біля стін військкомату у великій черзі і, нарешті, вдалося потрапити на територію закладу та отримати розподілення до військової частини - так почався мій шлях із захисту України від збройної агресії країни 404 в лавах Національної Гвардії.

Згідно розпоряджень був направлений на охорону ОВДО. Після відкриття набору, за власним бажанням, маючи на меті бути корисним безпосередньо у стримані просування військ противника вглиб нашої держави, перевівся до 15 БрОП «Кара-Даг». Заступив на посаду командира відділення (командир штурмової групи).

Беручі безпосередню участь у оборонних та наступальних діях на Запорізькому напрямку, отримав травму. Після обстеження лікарі діагностували двосторонній коксартроз 2 стадії. Лікування не дало позитивних результатів. Стан лівого кульшового суглоба погіршився з переходом у 3 стадію.
 
В зв'язку із стійким больовим синдромом, супутнім захворюванням - ХОЗЛ (тяжка стадія), віком, лікарі наполягли на необхідності оперативного втручання та проведенні заміни лівого кульшового суглоба. Наразі потребую ендопротезування.
 
По допомогу звернувся до БФ «Громадянин», тому що в нас є спільна мета, а може навіть мрія - викладатися на повну щоб завтра настало для всіх і для кожного!
 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 95 000 ГРН

 

Олексій після операції.

Дякуємо всім за допомогу!