Боєць Вадим, позивний КЕП

Мене звати Вадим, мені 33 роки, до повномасштабного вторгнення російської федерації я працював старшим слідчим відділення поліції за місцем проживання. Мав спеціальне звання – капітан поліції, оскільки все життя працював в правоохоронних органах. По ньому і отримав позивний КЕП.

10 березня 2022 року за власним бажанням я був мобілізований до лав 1 окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна. В подальшому (в квітні 2022 р) я разом зі своїм підрозділом виконував бойові завдання поблизу с. Троїцьке Попаснянського району Луганської області. На той час сили противника були в рази більші, ніж наші. Особливо це стосувалося важкої техніки та артилерії.

21.05.2022 близько 16 години під час чергового артилерійського обстрілу наших позицій, я отримав тяжку мінно-вибухову травму з пошкодженням хребта на рівні L-3, забоєм нервових закінчень в даній області хребта та з вогнепальним проникаючим пораненням внутрішніх органів, зокрема кишківника. 

29.05.2022 мені провели операцію, видалили осколки розтрощеного хребця та зробили стабілізацією хребта титановою системою. Після операції протягом всього цього часу я пересуваюсь на кріслі колісному. Тяжка травма та майже 2-річне лікування та реабілітація поки не поставили мене на ноги. Окрім того, я відчуваю сильні болі ніг та судоми, які не дають мені спати та повноцінно жити. 

Станом на зараз, під час чергового обстеження в інституті нейрохірургії ім. Ромоданова в м. Києві, фахівці з’ясували, що система яка була встановлена, не ефективна та потребує заміни. Також спеціалісти прийшли до висновків, що частина пошкодженого хребця створює стеноз нервових корінців, а це викликає нестерпні болі.

Лікарі рекомендують операцію по заміні стабілізуючої системи, проведенні декомпресії нервових корінців та встановлення відповідного імплантата на заміну розбитого хребця. Це дає шанси позбутися цих нестерпних болей, а також на покращення роботи тазових органів та навіть ніг. 

Фахівці інституту нейрохірургії ім. Ромоданова готові провести операцію безкоштовно, але потрібно придбати набір імплантатів для малоінвазивної стабілізації хребта та кейдж для корпектомії NX Medical. Саме з цього приводу звертаюся до благодійного фонду та всіх небайдужих по допомогу. 

Як і всі, мрію про Перемогу і Мир. Крім цього, було б круто стати на ноги, щоб зіграти з с сином у футбол.

 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 165 600 ГРН