
Я, майор Рожук Юрій Петрович, позивний Космос, інструктор з підготовки артилерійських підрозділів в/ч А4150. Народився у м. Яворів у сім’ї військовослужбовця, тому майбутню професію довго обирати не довелося. В ЗСУ з 2001 року, брав участь в бойових діях в ООС в 2018 році в складі 24 ОМБр на Горлівському напрямку Донецької області.
З 24 лютого по кінець березня 2022 року брав активну участь в обороні Києва (Буча, Гостомель, Мощун) в складі 214-го спеціального батальйону OPFOR.

В зв'язку з постійними та численними травмами, навантаженнями та переохолодженням, які отримував під час бойових дій та під час підготовки артилерійських підрозділів на полігонах та навчальних центрах у мене розвинулася хвороба, внаслідок якої зруйнувалися кульшові суглоби зі значним порушенням опорно-рухового апарату. Ніякі консервативні способи лікування не допомагають, єдине рішення проблеми – тотальне ендопротезування правого кульшового суглобу.

Мрію одужати та повернутися в стрій, щоб продовжувати передавати свій бойовий досвід майбутнім захисникам України та вносити свій вклад в підготовку артилерійських підрозділів задля нашої найшвидшої перемоги над ворогом.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 95 000 ГРН
