
Був мобілізований у листопаді 2022 року. Долучився до лав 14 окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого. Відмовлятися від служби не став, бо чітко розумію, що потрібно захищати рідних та нашу неньку Україну.

В перші дні військової служби пройшов навчання на полігоні, після чого наш підрозділ відправили на Куп’янський напрямок. І саме там під час виконання бойового завдання 22.05.2023р. потрапив під арт обстріл та отримав поранення в рудний відділ хребта, після чого відняло 75% тіла. Дякувати Богові, поруч були побратими Павук та Шум, які мене і витягли з того пекла.
Евакуювали в Куп’янськ. Був майже без свідомості. Там мені надали першу медичну допомогу. Потім переправили до шпиталю в Харків. Не дуже пам'ятаю, як прийшов до тями. Вже в реанімації лікарі повідомили діагноз: спинномозкова травма, забій спинного мозку Т1 Т2, функціональне ушкодження спинного мозку Т2 Т3 сегментів хребта.
Перше, про що я подумав: «Як далі хлопці без мене? Як я тепер без них?»
Пів року лікування. Зараз пересуваюся на кріслі колісному. Лікарі дають надію, що знову стану на свої ноги. Рани вже загоїлися. Тепер залишилась довгострокова реабілітація, а також надія і віра в свої сили. Мрію знову повернутись до свого підрозділу.
Зараз потребую реабілітації в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» НКСІУ.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 90 000 ГРН