
ФІНІШ! ВИКОНАНО!
Дякуємо, Роман, наш надійний амбасадор, що робиш велику справу, мотивуєш, підтримуєш, спілкуєшся, допомагаєш!

Роман Кашпур:
«Тільки коли людина опиняється у важких (стресових) ситуаціях вона опиняється сам на сам із собою. І тільки такі ситуації показують людині хто вона і на що спроможна! Не пройдеш - зламаєшся, але якщо пройдеш, то відкриєш нові грані можливого. І чим складніше перед собою завдання ставить людина, заганяючи сама себе при цьому у стресові ситуації, тим більше вірогідніший відсоток успіху в житті, адже людина свідомо робить цей крок. З цього і слідує, що людина знає чого хоче і до чого прагне. За такими людьми успіх. Бо тільки сильні світу цього знають чого хочуть, а значить сильним і вирішувати долю цього світу!..»

Коли мій наступний марафон анонсують в прямому ефірі CNN - назад дороги немає!
Отже, 3-го березня - марафон в Токіо!
Готуємось…
Буде жарко!