Вийшло нове відео «Розмова з пані Майор», в якому президент фонду Олександр Микитюк розповідає, як усе починалося: від заснування «Громадянина» до початку повномасштабної війни.
Ви почуєте про проєкт «Кіборги», який вже допоміг сотням поранених воїнів отримати сучасні протези, пройти лікування, фізичну та психологічну реабілітацію, а також навчання й адаптацію після фронту.
І найголовніше – пані Майор та пан Олександр говорили про те, як важливо підтримати наших захисників не лише під час війни, а й коли вони повертаються до мирного життя. Адже справжня перемога – це коли кожен з них знову відчуває себе частиною суспільства.
Запрошуємо подивитися всю розмову:
Дякуємо вам, пані Майор, за ваш час, відвертість і за те, що піднімаєте важливі теми. Такі розмови змінюють суспільство: вони надихають інших об’єднатися, змінюють ставлення до захисників і допомагають будувати підтримуюче середовище для кожного ветерана.
Дякуємо, що ви з нами!