
Благодійний фонд «Громадянин» підписав меморандум з Київським Інститутом Реабілітації.
Київський Інститут Реабілітації – реабілітаційна установа амбулаторного типу, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на ресурсне відновлення людини та повернення її до звичного способу життя з урахуванням особистісного потенціалу.
Діяльність клініки реалізується шляхом залучення мультидисциплінарної команди, яка працює у таких напрямках, як:
‒ ортопедія
‒ травматологія
‒ неврологія
‒ кардіологія
‒ психологічна допомога.
З травня 2022 року в клініці розпочата та активно впроваджена реабілітація постраждалих внаслідок війни.
Дякуємо партнеру за довіру!
Впевнені, що наша співпраця допоможе Героям, які виборюють свободу України, забезпечити найсучаснішу реабілітацію й повернутися до служби чи цивільного життя без обмежень!
Сила в єдності багатьох!
