Благодійний фонд «Громадянин» підписав меморандум з Київським Інститутом Реабілітації

Благодійний фонд «Громадянин» підписав меморандум з Київським Інститутом Реабілітації.

Київський Інститут Реабілітації – реабілітаційна установа амбулаторного типу, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на ресурсне відновлення людини та повернення її до звичного способу життя з урахуванням особистісного потенціалу.

Діяльність клініки реалізується шляхом залучення мультидисциплінарної команди, яка працює у таких напрямках, як:
‒    ортопедія
‒    травматологія
‒    неврологія
‒    кардіологія
‒    психологічна допомога.

З травня 2022 року в клініці розпочата та активно впроваджена реабілітація постраждалих внаслідок війни.

Дякуємо партнеру за довіру!

Впевнені, що наша співпраця допоможе Героям, які виборюють свободу України, забезпечити найсучаснішу реабілітацію й повернутися до служби чи цивільного життя без обмежень!

Сила в єдності багатьох!