В День Святого Миколая діти з інтернатів та багатодітних сімей отримали новорічні подарунки

Вже традиційно у передноворічні дні учасники команди благодійного фонду «ГРОМАДЯНИН» стають помічниками Святого Миколая. 

Ця добра традиція живе вже понад 20 років. Щороку діти з інтернатів, багатодітних сімей одержують новорічні подарунки від фонду.

Цього року святкові набори солодощів отримали вихованці 5-ти інтернатів Бучі, Сахновщини, Фастова, Нової Водолаги у Харківській та Київській областях.

У підготовці подарунків нам допоміг партнер фонду мережа супермаркетів «ХАРКІВ». Святкові набори складені з любов'ю та турботою, за що їм велике спасибі.

Щоб привітати дітей ми завжди їздили до навчальних закладів і безпосередньо передавали подарунки під час новорічних заходів. Це справжнє свято: всі в костюмах, з подарунками, лунають новорічні вірші та пісні…

Цього року ми скористалися послугами перевізника НОВА ПОШТА та дуже дякуємо їм, всі подарунки доставлено швидко, у святковому новорічному темпі.

Нам дуже приємно, що діти діляться з нами атмосферою свята у своїх фото і ми з радістю передаємо всім цей святковий настрій:
 

Фото від Сахновщинського навчально-реабілітаційного центру, Харківська область

Фото від Нововодолазької санаторної школи, Харківська область

Фото від Бучанського ліцею №5, м. Буча, Київська область

Фото від Борівського академічного ліцею, смт. Борова, Київська область та Фастівського ліцею-інтернату, м. Фастів, Київська область

Фото від Асоціації багатодітних сімей "АММА", м. Харків