Наталка Панченко - новий амбасадор благодійного фонду «Громадянин»


Відома польсько-українська громадська діячка (активістка року за версією часопису Wprost) стала амбасадором благодійного фонду «Громадянин» для того, щоб допомагати українським воїнам.  

«Прийняла пропозицію стати амбасадором благодійного фонду «Громадянин». Вважаю, в ці важкі часи важливо підтримати програму «Кіборги» - сучасне протезування для українських військових, які втратили кінцівки. 

Війна триває, кожен день хлопці на передовій отримують важкі поранення, часто залишаються без рук чи ніг. Саме вони, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, виборюють свободу рідної Україні, наближають таку жадану перемогу. Вони заслуговують жити без будь-яких обмежень. 

Благодійна організація «Громадянин» допомагає бійцям залишитися супергероями з суперможливостями в мирному житті (а декому навіть повернутися до військової справи). В цій справі важлива фінансова та інформаційна підтримка кожного. Все це допоможе нашим співвітчизникам. 

Долучайтеся! Я вірю, що разом у нас все вийде!»

Наталка Панченко