Підписано меморандум про співпрацю з центром протезування та реабілітації Superhumans

Наприкінці травня під час поїздки до Львова підписано меморандум про співпрацю з  центром протезування та реабілітації Superhumans. 

Представники команди БФ Громадянин поспілкувались з керівництвом та співробітниками центру, ознайомились з можливостями та поговорили про перспективи розвитку центру. Затвердили ключові напрями співпраці. 

Крім цього, у Superhumans поспілкувались з двома бійцями, якими опікується наш фонд. Андрій Голопапа та Олександр Колько проходять процес протезування та реабілітації в центрі. Хлопці з оптимізмом розповідали про свої успіхи та ділилися планами на майбутнє.

Дякуємо партнерам Superhumans за довіру!
 

Впевнені, що наша співпраця допоможе Героям, які виборюють свободу України, отримати найкращі протези та найсучаснішу реабілітацію й повернутися до служби та цивільного життя без обмежень! 

Сила в єдності багатьох!