
Був мобілізований 22 грудня 2022 року. Служив у складі військової частини 3005.
Поранення отримав 18 березня 2023 року у Серебрянському лісі під Кремінною. Заходячи на позиції зі своїм відділенням, наступив на міну, внаслідок чого відірвало ступню. Свідомість не втрачав. Було бажання стати на ноги. Піднімався і знову падав. За кілька хвилин до мене підійшли мої побратими. Надали першу медичну допомогу та евакуювали на контрольний спостережний пункт.

Далі мене відвезли на Лиман, потім у м. Ізюм. Вже там зробили операцію, ампутували праву нижню кінцівку на рівні нижньої третини гомілки. Наступного дня перевезли до центрального шпиталю у Харкові. Через п'ять днів перевезли до міської лікарні м. Суми, де я проходив лікування та реабілітацію.
Через півтора місяці повернувся додому на милицях. Єдине було бажання – знову ходити. Пройшов протезування.
На сьогоднішній день потребую заміни культеприймача. Дуже хочу відчувати себе повноцінною людиною, вільно пересуватися без будь-яких обмежень.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 39 705,29 ГРН