
До повномасштабного вторгнення був директором торгово-виробничої компанії. 24.02.2022 після введення військового стану я приїхав на роботу, передав всі свої справи і вже наступного дня добровільно звернувся у військкомат. Оскільки я не служив, мою справу в тому хаосі не змогли знайти.
Чотири дні я проводив з ранку і до пізнього вечора у військкоматі та все ж таки змусив зробити мені документи та мобілізувати. 1 березня 2022 року був направлений у військову частину А1778. Так я став частиною славетного 15 Окремого Гірсько-Штурмового Батальону 128-ої ОГШБр. Був призначений в 2-гу Гірсько-Штурмову роту номером обслуги кулеметного розрахунку. Отримав військове звання – солдат.

Пройшов чотириденне навчання по тактичній підготовці та медицині. Після чого був направлений в район бойових дій – Лиман, Кремінна, потім був переведений в н.п. Стара Краснянка (передмістя м. Рубіжне, Луганська обл.).
09.04.2022 підчас мінометного обстрілу отримав поранення лівої ноги. Був евакуйований. Проходив лікування у Вінницькій лікарні, далі реабілітацію в Ужгородському шпиталі ветеранів війни. І вже 15 травня повернувся до служби.

Страх відчув тільки під час першого обстрілу, згадав обличчя донечки, дружини і зрозумів за що я воюю. За сім'ю, волю та Україну.
Постійно був першим під час оборонних та штурмових дій.
Отримав медаль «Захиснику Вітчизни» за участь в бойових діях в н.п. Стара Краснянка (передмістя м. Рубіжне, Луганська обл.).

У червні в складі 15 ОГШБ був відведений в Запорізьку обл. та поставлений на бойове чергування. Проходив посилене навчання по бойовій тактичній підготовці, тактичній медицині, інженерній справі.
15.08.2022 наш підрозділ відправили на Донеччину. Брав участь в бойових діях в районі н.п. Одрадівка (передмістя м. Бахмут, Донецька обл.).
У вересні чергове переведення, в цей раз в Херсонську обл. Брав участь в звільнені н.п. Золота Балка, Новоолександрівка, Михайлівка.

03.10.2022 під час штурмових дій в районі н.п. Нова Кам’янка (Херсонська обл.) отримав осколкові поранення двома пострілами з танку. Під час другого поранення втратив свідомість на декілька секунд, в темноті згадав, що пообіцяв донці та дружині повернутися. Прийшов до тями. І більше не втрачав свідомість...
Був евакуйований. Проходив лікування в містах Кривий Ріг, Вінниця, Львів, Мукачево, Ужгород. Важка політравма - осколкові поранення правої легені, множинні сліпі та наскрізні поранення правого стегна (ураження та контузія сідничного нерву), поранення правого передпліччя з втратою частини м’язів та частини ліктьової кістки (був взятий кістковий трансплантат з крила клубової кістки та проведена кісткова аутопластика, була поставлена титанова пластина на всю довжину ліктьової кістки, поранення пальця лівої руки).
26.04.2023 мене звільнили з 15 ОГШБ за станом здоров’я на підставі висновку ВЛК. І 1 травня 2023 був знятий з військового обліку. Зараз маю 2-гу групу інвалідності (Інвалід війни) з втратою 80% працездатності.
На початку літа повернувся до виконання своїх обов’язків і знов займаю посаду директора. Приймаю участь у волонтерській діяльності («Рух підтримки закарпатських військових», м. Ужгород, «ДрукАрмія»).

Проходив реабілітацію в Закарпатському обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології, м. Ужгород . Вже майже повністю відновив рухи руки, але находжуся під наглядом травматолога – не в повному обсязі зажили рубці після операції та з’явились місцеві запалення в районі кріплення титанової пластини до кістки передпліччя. Попереду чекає операція для видалення пластини.
Зараз займаюся питаннями відновлення рухів стопи. Вже є певний прогрес. На початку було 0 балів , а на даний момент - до 2 балів. Знаходжуся під наглядом невролога.
Наразі потребую реабілітації в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» Національного комітету спорту інвалідів України.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 90 000 ГРН