
У жовтні 2022 року був мобілізований та долучився до лав Збройних Сил України.
Після проходження військового навчання мене направили на Схід, на Донецький напрям. Там я отримав перше поранення плечей. Досить швидко відновився і одразу повернувся до виконання бойових завдань в підрозділі.
16 грудня 2023 року під час несення служби отримав складний перелом гомілки. Медики негайно надали кваліфіковану допомогу. Нажаль травма виявилась важчою, ніж здалось одразу. Для лікування перелому потрібно робити операцію та ставити пластину.

Наразі потребую набір імплантів для блокуючого накісткового остеосинтезу кісточок, тому звертаюся по допомогу до благодійного фонду "Громадянин", дякую всім небайдужим.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 12 000 ГРН