Боєць Ніка Бічахія, позивний ГРУЗІН

Я Ніка Бічахія, позивний ГРУЗІН. Служу в 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила Галицького в 1-му нічному штурмовому батальйоні. Доброволець. На військовій службі перебував з 2014 по 2019 рік. 

Я вважаю, що професія військовослужбовця - це професія, якою варто пишатися. Мені завжди імпонували люди в формі і подобався такий вид діяльності. Та і по характеру ця професія мені цілком підходить. Саме тому я обрав службу. Я закінчив військове училище, маю звання старшого сержанта. Зараз дуже радий, що отримав військову освіту, це виявилося дуже корисним в сьогоднішніх умовах.

Перед повномасштабним вторгненням я перебував в Нідерландах, проте, як тільки дізнався, що потрібно захищати кордони своєї другої Батьківщини, не довго думаючи повернувся в Україну. Бо тут в мене була сім’я – сестра і брат з маленькими дітьми. Я мав їх захистити. Тим більше, маю військовий досвід і розуміюся на цій справі.

В результаті одного з боїв я отримав важке поранення і опинився в лікарні. Був радий побачити ще одного грузина і також мегрела Ладо Гамсахурдіа, якого теж було поранено. Незабаром ми подружилися. Часто говорили про Грузію, її історію, сьогодення, майбутнє...

На той час Ладо очолював організацію «Круглий стіл, вільний Кавказ». Як він мені пояснив, ця організація працює в Грузії з 2020 року. Їхня мета - відірвати кавказькі народи від Росії. Мені це дуже сподобалося. Коли почув, що Ладо створює військове крило цієї організації, я зрадів і став членом «Кавказького легіону». 

За час служби був особисто нагороджений головкомом Валерієм Залужним і президентом Володимиром Зеленським «За хоробрість» першого, другого і третього ступеня.

Захищаючи Україну кількаразово отримував поранення та травми, які призвели до асептичного некрозу голівок правої та лівої стегнових кісток. Дана проблема заважає мені нормально пересуватись, оскільки викликає сильні болі. Рішення лише одне – тотальне ендопротезування обох кульшових суглобів.

Планую якнайшвидше прооперуватися та повернутися до війська.

Найбільша мрія - це перемога України і мир!

 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 190 000 ГРН