
Мене звуть Михайло, позивний ТИМОХА. Пішов воювати з першого дня повномасштабного вторгнення. 24 лютого 2022 долучився до війська у м. Охтирка, служив у роті охорони. Потім у травні мене відправили на Донбас, у складі 54 бригади.
9 вересня 2022 р. пішли на штурм, вдало вибили ворога в районі села Спірне Донецької області. А на другий день почався сильний артилерійський обстріл зайнятих позицій, в результаті чого отримав тяжкі поранення руки (по лікоть майже відірвало). На кілька секунд втратив свідомість, не зрозумів, що трапилося. Згодом відкрив очі та зрозумів, що ще живий! Побачив, що рука не працює та стікає кров'ю. Почав кричати, аби хтось допоміг.
Підбіг один з побратимів (позивний Поляк), наклав на руку турнікет і перемотав. Хвилин десять сидів біля мене, держав за руку та спілкувався: розпитував про сім'ю. Всіляко підтримував, щоб я знову не втратив свідомість.
Коли я трохи відійшов, він пересадив мене до найближчого окопа. Бій тривав! Нас не могли довго евакуювати. Вивезли аж через сім годин, бо дорога була заблокована ворогом. До шпиталя у м. Краматорськ везли ще години дві.
Весь цей час (9 годин) рука була в турнікеті, тож врятувати її не вдалося.

Коли прийшов до тями після операції, побачив, що руку повністю ампутували. Відразу дуже засмутився та два дні взагалі не хотів ні з ким розмовляти. Рідні надсилали повідомлення, хотіли щоб я відповів, бо дуже переживали, чи я живий (вони знали, що 9 вересня я пішов на штурм).
Врешті решт, опанував емоції та зрозумів - треба жити далі. Першій подзвонив дружині, розповів, що сталося. Вона мене дуже підтримала та сказала дякувати богу - живий. Ще в мене є донька (9 років) з інвалідністю.
Тож є для кого жити!
Зараз потребую протез після вичленення в плечовому суглобі з електронним керуванням, на який державних коштів не вистачає, тому вирішив звернутися до благодійників. Буду вдячний кожному за допомогу.
Живу і мрію, як і всі українці, про Перемогу. Хочу придбати свій будинок і спокійно жити під мирним небом та виховувати дітей.

Відбулися зміни в законодавстві, яке регулює протезування за рахунок державного бюджету. Поранені бійці з високими ампутаціями верхніх кінцівок тепер можуть отримати високофункціональні протези одразу при первинному протезуванні. Також було збільшено граничні ціни на протезування за державний кошт.
Тому протез для Михайла буде повністю оплачений державою, і потреби в благодійній допомозі наразі немає.