
Я 1983 року народження, військовослужбовець за контрактом з жовтня 2021 року.
До 2024 року проходив службу у місті Марганець, а згодом перевівся до бойової військової частини А4820. Як і тисячі українських захисників, просто робив свою роботу – стояв на позиціях, щоб війна не прийшла у наші домівки ще ближче.
2 квітня 2025 року, перебуваючи на позиції в Донецькій області, я отримав важку травму хребта. Після цього мене направили до військового шпиталю у Дніпрі. Я проходив лікування, реабілітацію, терпів біль і вірив, що зможу повернутися до нормального життя та служби. Але покращення не настало.

У червні 2025 року під час проходження ВЛК лікарі виявили грижу хребта на рівні L4-L5. Було рекомендовано складну операцію та встановлення транспедикулярної системи хребта (ТПС), яка мала стабілізувати пошкоджений хребет і дати шанс на відновлення.
Та через різке погіршення стану здоров’я, перебуваючи у Миколаївській області, я погодився на операцію без встановлення ТПС. 21 серпня 2025 року мене прооперували у 4-й міській лікарні м. Дніпро.
Я дуже хотів вірити, що цього буде достатньо.
Але вже на 20-й день після операції мене знову скрутив різкий біль. Я потрапив на лікування до Марганецької міської лікарні. Під час повторного проходження ВЛК стало відомо найгірше – стався рецидив грижі, і без встановлення ТПС подальше лікування вже неможливе.
Сьогодні я продовжую службу у бойовій частині. Навіть попри обмеження, встановлені ВЛК у Запоріжжі, та постійний біль у спині. Бо війна не ставить життя на паузу. Вона триває щодня – зовсім поруч.
Сьогодні я змушений звернутися по допомогу. Для проведення необхідного лікування та стабілізації хребта потрібен набір імплантатів для транспедикулярної системи. Самостійно оплатити його я не можу.
Ця система – мій шанс уникнути інвалідності. Шанс знову нормально рухатися. Шанс жити без постійного болю.
Дякую кожному, хто не проходить повз.
ЗБИРАЄМО: 60 000 ГРН
Банка Анатолія https://send.monobank.ua/jar/6oWPNaWtHq