
Мене звати Наталія, я дружина військового Сліпачука Григорія, позивний АНТЕНА. У березні 2025 року мого чоловіка мобілізували до лав Збройних Сил України, і він без вагань став на захист нашої землі.
Григорій служив у 3-й окремій танковій Залізній бригаді, у другому стрілецькому батальйоні, військова частина А2573.
У червні він уже був на Харківському напрямку. 30 червня, під час стрілецького бою, у другій половині дня, мого чоловіка тяжко поранило. Осколки влучили у голову. Він отримав відкрите черепно-мозкове поранення з ушкодженням мозку.

Після поранення Григорію зробили першу операцію в Харкові. Потім евакуаційним потягом доставили до Львова, у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де його вдруге прооперували. Лікарі буквально витягнули його з того світу.
Зараз Григорій живий — і це вже диво.
Але його стан тяжкий. Внаслідок поранення та перенесеного інсульту у нього повністю паралізований правий бік тіла. Він не відчуває правої руки та ноги, не може рухатися самостійно.
Після стабілізації стану чоловіка перевели у відділення відновного лікування, а згодом — у нейрохірургічне відділення для проведення краніопластики (відновлення цілісності черепа).
Попереду — тривалий і виснажливий шлях. Лікарі кажуть, що шанс є, але потрібна спеціалізована реабілітація у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ, де працюють найкращі фахівці, які вміють працювати з пацієнтами після важких черепно-мозкових травм.

На жаль, вартість лікування — непосильна для нашої родини.
Ми не маємо змоги самостійно оплатити повний курс реабілітації, який може подарувати Григорію шанс повернути рухи, мову, життя.
Тому я прошу про допомогу, щоб знову встав на ноги, міг самостійно ходити, обійняти мене, і найголовніше — поїхати до своєї мами. Вона хвора на деменцію й не розуміє, що сталося, де її син. Цілими днями кличе його й ображається, що Григорій не приходить. Її голос болить не менше, ніж рана. І найбільша мрія мого чоловіка — приїхати до мами, обійняти її і сказати: «Мамо, я живий».
Я вірю, що разом ми зможемо поставити його на ноги.
_____________________________________________
Збір для захисника Григорія Сліпачука - ЗАКРИТО. Курс реабілітації пройдено.
Друзі, команда фонду уклінно дякує кожному, хто долучився до підтримки важкопораненого захисника. Ваші донати, поширення та теплі слова зробили важливу справу. Реабілітація повністю оплачена, курс успішно пройдено, і Григорій уже демонструє реальні результати.
Завдання реабілітації були спрямовані на покращення самостійності ходьби з індивідуальним ортезом AFO, підсилення сили, витривалості та загальної толерантності до фізичних навантажень.
Цілі - досягнуто. Основні результати тестів Григорія надихають:
Крок за кроком Григорій повертає контроль над рухами, упевненість та витривалість.
Коментар головного фізичного терапевта «Західного реабілітаційно-спортивного центру» НКСІУ:
«Григорій сумлінно працював над кожним етапом програми і досягнув важливого прогресу в швидкості та якості ходи. Рекомендуємо продовжувати реабілітацію за місцем проживання та пройти консультацію ортезиста для виготовлення нового індивідуального ортезу АFО. Потенціал до подальшого відновлення - безумовний».
Ми дякуємо:
Попереду — тривалий шлях адаптації та подальшої реабілітації, але найважливіше: Григорій уже впевнено рухається вперед.
Ми поруч і продовжимо підтримувати його на цьому шляху.
За курс реабілітації Григорія було сплачено в рамках програми «РЕАБІЛІТАЦІЯ КІБОРГІВ 2.0» за підтримки Canada-Ukraine Foundation та UCC National – Ukrainian Canadian Congress.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 90 000 ГРН
