
Доброволець ЗСУ. На війну пішов 8 березня 2022 року, коли ще не всі повірили, що вона надовго. Я знав, що буде довго. І важко. Служив у 228 батальйоні, проходив ротації в Харківській, Донецькій, Сумській, Запорізькій областях, знову повертався на Харківщину. Ми не здавалися. Війна забирає життя і здоров’я.
У Бахмуті 1 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу з АГС отримав множинні осколкові поранення лівої ноги. Уламки глибоко врізались у стегно. Частину дістали у Львові. Решта — залишились у мені назавжди.
Та це був тільки початок.
Після поранення почалися серйозні проблеми з колінними суглобами обох ніг. У 2024–2025 роках я вже пересувався з палицею, не міг нормально ходити, але все ще тримався. Терпів біль, бо не хотів бути тягарем. Але зараз — терпіти більше не можу.

Медики сказали чітко: треба робити ендопротезування обох колінних суглобів. Операції будуть проходити поетапно: спершу одне коліно, а згодом — інше. Саму операцію проведуть безкоштовно. Але потрібно придбати якісний імплант, який зможе витримати навантаження і прослужити не один десяток років. Це — моя єдина надія знову стати на ноги.
Імплант дорогий. Надто дорогий для мене. Тому я змушений звернутися по допомогу.
Я маю честь бути нагородженим:

Це велика честь. Але зараз мені потрібне не визнання, а реальна підтримка, щоб жити без болю.
Дякую благодійному фонду «Громадянин», що підтримали мене та погодилися допомогти з організацією збору. Тепер — усе залежить від небайдужих.
___________________________________
Збір для Сергія— закрито. Імплант вже придбано, операцію успішно проведено. Попереду — реабілітація та повернення до повноцінного життя.
Уклінно дякуємо другу з Польщі — Павлу. Ваша допомога стала вирішальною. І велика подяка всім, хто долучився — донатами, поширеннями, добрим словом. Цей результат — спільна підтримка, яка дає Сергію надію й сили йти далі.
Ми поруч. І продовжуємо бути тилом для тих, хто захищав нас.
З вірою в повне відновлення.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 95 000 ГРН