
Я — боєць 419 окремого мотопіхотного батальйону 42 бригади. Був мобілізований 14 серпня 2024 року. Служив на Харківщині. 1 березня 2025 року, близько 6:45 ранку, поблизу населеного пункту Шестакове отримав тяжке вогнепальне осколкове поранення.
Це був мій звичайний ранок на війні. Але став днем, який змінив усе моє життя.
Внаслідок підриву я отримав осколкові поранення правої руки і лівої ноги, а праву ногу втратив — ампутація на рівні верхньої третини стегна. Турнікет затягнули ще на полі бою, на жаль, час в таких випадках грає проти пораненого. У Харкові мені ампутували ногу, обробили та зашили інші рани.
І вже 8 березня перенаправили у Львів в стані середньої важкості. Рани загоїлись досить швидко, але фантомний біль нагадує про себе щодня. У правій кисті досі відчуваю оніміння. Проте бажання знову встати на ноги – шалене. Хоч уже й не на власні.

Щоб повернутися до активного життя, мені конче потрібна спеціалізована реабілітація у «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» НКСІУ. Це дозволить якомога швидше відновити загалий фізичний стан, навчитись тримати рівновагу, підготуватися до протезування – тренувати м’язи, які ще залишилися. Це мій шанс повернути контроль над тілом, над життям.
На жаль, ця реабілітація потребує коштів. І я змушений звернутися по допомогу, щоб знову стояти, рухатися, жити, а не просто існувати після поранення.
Моя історія — не унікальна. Але вона реальна. Війна не десь там — вона тут. Вона забирає частини тіл, але не забирає нашу людську гідність. Моя ціль – відновитися та не втратити себе в новому тілі.
____________________________________________________
Збір закрито!
Роман Гулич, позивний КІЛЕР, пройшов спеціалізовану реабілітацію у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ.

Це стало можливим завдяки вам — кожному, хто донатив, поширював, підтримував словом і ділом.
Реабілітацію оплачено в повному обсязі, і вона дала результат:
Вже є контакт з протезистами — Роман разом з фахівцями визначив модель протезу, яку йому встановлюватимуть. Незабаром він розпочинає новий етап — протезування і повернення до активного незалежного життя.
Дякуємо команді фахівців з реабідітації центру за професійну й уважну роботу.
А також нашим партнерам Добро.юа — за підтримку, віру і допомогу на всіх етапах збору.
Ми вдячні кожному, хто долучився. Цей етап — завершено. Але шлях Романа — триває.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 90 000 ГРН