
Мене звати Микола Лемещенко. Я бойовий медик 43-ї окремої механізованої бригади. Позивний — MEDIC.
Я мобілізований з 30 квітня 2023 року. Служив на Донецькому напрямку, зараз боронемо Куп’янський. Моє завдання — витягати побратимів з пекла. Часто думаю, що це не я обрав посаду медика, а вона мене. Бо інакше не поясниш — як можна витримувати біль втрат, бачити стільки страждання, і при цьому залишатись на ногах. Але я тримаюсь. Бо хтось має тримати.
На передовій немає часу на себе. Але саме там, коли почув звук наближення ворожого FPV-дрона, я стрибнув в окоп. Спас життя, проте не уберіг себе. Приземлення було невдалим — травмував лівий кульшовий суглоб. Спершу терпів. Потім біль став постійним. Згодом — нестерпним.
Минуло кілька місяців — і я вже майже не міг нормально ходити. Думав, що це просто затяжне запалення. Але після проходження ВЛК дізнався діагноз: коксартроз 2 ступеня, який за пів року переріс в асептичний некроз. Суглоб зруйнований.
Зараз моє життя дуже змінилось. Кожен крок — з болем. Навіть сон не дає відпочинку. Рухливість обмежена, і далі буде тільки гірше. За висновками лікарів, єдиний вихід — тотальне ендопротезування кульшового суглоба. Без нього я просто втрачу шанс на повноцінне життя. Тому змушений звернутися по допомогу до благодійників. Бо сам не впораюсь.
Війна триває. І важко мріяти, поки вона не закінчилась. Але я маю мету — пройти операцію, відновитись і повернутись у свій підрозділ. Там мої побратими. Там я потрібен.
____________________________________________
Збір на ендопротезування кульшового суглоба для Миколи Лемещенка, бойового медика 43 ОМБР, успішно закрито.
Імплантат вже оплачений, операція відбулася, і найголовніше — Микола вже впевнено рухається шляхом відновлення.

Згідно з планом реабілітації, він вже самостійно пересувається за підтримки двох тростинок, піднімається та спускається на третій поверх пішки. Це неймовірний прогрес і водночас — найкраще підтвердження того, що разом ми можемо повернути активне життя.
Ми хочемо щиро подякувати:
Попереду ще етапи реабілітації, але вже сьогодні Микола має змогу жити без щоденного болю — завдяки вам.
Ми віримо: він неодмінно відновиться і знову зможе бути там, де потрібен найбільше.
Дякуємо, що не залишаєтеся осторонь.
Дякуємо, що підтримуєте тих, хто тримає небо над нами.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 115 000 ГРН