Боєць Володимир Барбелюх, позивний ОДЕСА

Мене звати Володимир Барбелюх, позивний ОДЕСА. Війна застала мене у Варшаві, де я на той момент працював. А на початку повномасштабного вторгнення допомагав людям, які тікали від війни за кордон. Я познайомився з естонськими волонтерами, які приймали українців у своїй країні. Ми разом працювали на українсько-польському кордоні: зустрічали людей, доставляли їх до Варшави на евакуаційні рейси.

Коли потік біженців трохи зменшився, я разом з другом повернувся до України. Ми вирушили спочатку на Хмельниччину, але там нам не вдалося долучитися до війська. Тому ми вирушили до Києва, де вже і приєдналися до територіальної оборони. Проте служба у тому підрозділі здавалася пасивною, тому ми вирішили перейти до новосформованого загону ТРО «Азов». У березні 2022 року цей загін реорганізували в полк «ССО Азов», і вже влітку 2022 року я вирушив на Запорізький напрямок.

Все літо перебували там, а восени почалось формування 3-ї Штурмової бригади. Ми пройшли навчання та вирушили на Бахмут.  Зима, весна, літо 2023 року – це були найважчі і найгарячіші місяці. Там, на Донецькому напрямку, 25 червня 2023 року перебуваючи в зоні бойових дій при виконанні службових обов'язків отримав важку травму шийного відділу хребта. Миттєво моє тіло паралізувало.

Понад рік триває моя боротьба за життя і незалежність. Я все ще паралізований, і моя травма має тяжкі та незворотні наслідки. Але я не здаюся. Сьогодні реабілітація – це моя щоденна праця і головна надія. Моє завдання зараз – досягти достатньої сили в руках, щоби мати змогу бути максимально самостійним у побуті.

На жаль, у мене немає рідних, які могли б забезпечити догляд, тому я змушений покладатися на допомогу небайдужих людей. Наразі я проходжу курс реабілітації в центрі «Агапе», але потребую його продовження. Кожен день у цьому центрі – це шанс наблизитися до самостійного життя.

Підтримайте мене у цій боротьбі. Разом ми зможемо досягти більшого. Кожна ваша гривня – це крок до мого одужання.

 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 43 400 ГРН
 



Моя боротьба за життя й незалежність триває. Я докладаю максимум зусиль, аби відновити рухливість рук і бути бодай трішки самостійним у побуті.

Зараз я перебуваю в реабілітаційному комплексі «Агапе Україна», де отримую вкрай необхідну для мене допомогу. На жаль, у мене немає близьких родичів, які могли б забезпечити цілодобовий догляд. Моя мама, єдина рідна людина, через власні проблеми зі здоров’ям не може бути поряд і допомагати. З огляду на наслідки моєї травми – нижню параплегію та верхній парапарез – я потребую нічного позиціонування в ліжку кожних 3 години, допомоги в одяганні, пересаджуванні в крісло колісне, прийомі їжі, гігієні тощо.

Самостійно забезпечити всі ці потреби я не можу, тому потребую продовження реабілітації в центрі «Агапе».

Крім того, я не можу доїхати до військової частини чи ТЦК (територіального центру комплектування) за місцем реєстрації, аби завершити процес звільнення зі ЗСУ й оформити всі належні документи та виплати. Завдяки тому, що нині я перебуваю в Луцьку, нам вдалося налагодити контакти з центром допомоги учасникам бойових дій. Вони допомагають мені оформити статус «інваліда війни» та відповідні виплати.

В «Агапе Україна» я маю доступ до тренажерної зали, працюю з тренером і проходжу щоденні реабілітаційні заняття. Це дає мені шанс запобігти подальшим ускладненням та поліпшити свій фізичний стан. Тож, перебування і продовження реабілітації саме в цьому центрі є нині оптимальним варіантом і єдиною можливістю для мене покращити здоров’я та соціальну адаптацію.

Я звертаюся до кожного небайдужого з проханням підтримати мою боротьбу. Будь-який внесок допоможе мені продовжити відновлення в реабілітаційному центрі «Агапе Україна» й рухатися до максимальної самостійності.

________________________________________

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 70 000 ГРН

 

Збір закрито. Це ще один важливий крок у відновленні Володимира після поранення.

Це стало можливим завдяки підтримці небайдужих та особливій ініціативі – благодійному розіграшу картин у стилі петриківського розпису

 Щира подяка Ірині Киричок та Яніні Теперик, які організували цей розіграш, доклали зусиль, щоб про ініціативу дізналися якомога більше людей, і передали всі виручені кошти на реабілітацію Володимира.
 

ЗАГАЛОМ ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 113 400 ГРН