
Мене звати Олег Констандогло, позивний СТЕП.
Мені 25 років, я з Харкова. У 2022 році я добровільно мобілізувався, щоб стати на захист нашої Батьківщини. До цього два роки служив за контрактом у Збройних силах України, проходив підготовку в Полтавському інституті зв’язку, а згодом приєднався до штурмового батальйону. За цей час я побував у багатьох гарячих точках, брав участь у боях за Бахмут і Часів Яр. Це були важкі випробування, але й надзвичайно важливі для мене, адже я захищав рідну землю.
26 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі Новоіванівки Курської області наш підрозділ потрапив під мінометний обстріл ворога. Я отримав важке поранення: мінно-вибухову травму, переломи основи черепа та лицевих кісток, вогнепальне осколкове поранення обличчя, забій головного мозку та часткову втрату слуху.

Лікарі в Сумах і Чернігові зробили все можливе, щоб стабілізувати мій стан. Зараз я долаю тривалий та складний шлях відновлення.
У мене дружна родина, яка завжди підтримує мене. Мої батьки кажуть, що я завжди був допитливим і впертим, і саме ця впертість зараз допомагає боротися за життя та здоров’я після важкого поранення.

Наразі мені потрібна допомога, щоб отримати індивідуалізований набір для металоостеосинтезу середньої зони обличчя. Це складна та дороговартісна процедура, яка допоможе мені відновити обличчя та повернутися до нормального життя.
_______________________________________________
Завдяки небайдужості наших донорів вдалося зібрати необхідні кошти. Операція вже успішно проведена, і СТЕП перебуває на шляху до одужання.
Уклінно дякуємо кожному, хто долучився до цього важливого збору!
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 24 480 ГРН