
Іванов Денис, позивний «Боксер», старший сержант 53 ОМБр. На військовій службі за контрактом з 2016 року.
Виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку поблизу міста Вугледар, потрапив під мінометний обстріл. На той час щойно повернувся після евакуації 300, виходив з машини та почув перший приліт, другий вже був мій. Снаряд влучив в праве крило автівки, я був біля водійських дверей. Отямився вже лежачи на землі та побачив відірвану праву ногу. Мені пощастило, бо від вибуху рана запеклась та я не стік кров’ю.

Намагався відповзти від палаючої автівки, але зрозумів, що ліва рука не діє (перелом обох кісток), та ліва нога вся посічена осколками. Взагалі всі осколки на себе взяла моя автівка. Можна сміливо сказати, вона врятувала мені життя.
Прильоти не припинялись. Я прислонив до себе свою відірвану ногу (бо там в кишені були документи), почув, як підбігли мої хлопці та віднесли до найближчого бліндажа. Скільки часу я там перебував, не пам’ятаю. В пам’яті тільки те, що дуже хотілося пити та спати, і сильно засипало землею від прильотів.
Після закінчення обстрілу, мене відвезли до н.п. Курахове, де надали першу медичну допомогу, потім відправили у Покровськ, а далі Дніпро, лікарня «Мечникова». Два тижні реанімації, яких я не пам’ятаю, 5 операцій, а потім евакуація до міста Вінниця. Знову операція на руці та 5 місяців лікування у шпиталі.

Далі протезування, реабілітація.
Пройшовши шлях лікування та протезування, вирішив залишитися в лавах Збройних Сил України. Розумію, скільки у нас роботи ще попереду, а я можу бути корисним, звісно вже не на нулі.

На жаль після протезування кукса продовжує змінюватися в об’ємі. Змушений знов міняти куксоприймальну гільзу та лайнер. Я вже використав всі лайнери, якими безплатно забезпечує держава, тому звертаюся до благодійного фонду з проханням придбати новий лайнер, без якого носіння протеза не можливе.
ДЯКУЄМО ЯПОНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНИКУ ЗА ДОНАТ, ЯКИЙ БУВ ЗДІЙСНЕНИЙ ЧЕРЕЗ ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В ЯПОНІЇ!
ПЕРЕРАХОВАНО: 29 617,77 ГРН