Боєць Анатолій, позивний СКЕТМАН

Я кадровий військовий 72-ї бригади, мотопіхотного окремого підрозділу. Долучився до лав Збройних Сил України 2020 році, щоб захищати Батьківщину від країни агресора.

Виконуючи бойове завдання під час одного з наступів ДРГ в районі промзони Авдіївки, отримав травму ноги. Особливої уваги на це не звернув, та й часу не було. Пропив знеболювальні і здавалось, що все пройшло. Проте больові симптоми постійно поверталися. А з часом почала сильно боліти спина. Змушений був звернутися до лікарів.

Провівши обстеження, фахівці встановили – зношення правого кульшового суглобу 4-ї стадії і порадили його замінити.

Ендопротезування (заміна кульшового суглоба ендопротезом Medacta, Швейцарія) – це єдиний спосіб позбавитися постійного болю, який заважає не тільки виконувати бойові задачі, а й взагалі нормально жити. Тому звернувся по допомогу до благодійного фонду.

Наразі маю єдину ціль – прооперуватися та повернутися назад до служби в лавах ЗСУ, щоб боротися з ворогом та зберігати нашу Незалежність. В майбутньому мрію бавитися з онуками та виховувати їх у мирній вільній Україні.
 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 95 000 ГРН