
Я сержант Вадим Романюк, позивний ДЕСАНТ.
З грудня 2007 р. по листопад 2008 р. проходив строкову службу в 79 бригаді, в артилерійському дивізіоні займав посаду водія. В 2014 році був мобілізований до лав Збройних Сил України, приймав участь в АТО на території Луганської та Донецької областей. В 2015 році отримав статус учасника бойових дій.
Через рік після звільнення вирішив підписати контракт та повернувся на службу. Став командиром відділення кулеметного взводу роти охорони.

13 лютого 2022 року закінчився контракт і мене звільнили. Але цивільним я залишався недовго. З першого дня повномасштабного вторгнення знов взяв в руки зброю та став на захист Батьківщини від російської агресії у складі 123 окремої бригади територіальної оборони. З часом перевівся до 79-ї ОДШБр. Воював на Донецькому, Луганському напрямку. Приймав участь у звільненні Херсона.

Останній час виконував бойові завдання в Сумській області.
11 березня 2024р. під час виконання бойового завдання отримав травму ноги – закритий багатоуламковий перелом обох кісток правої гомілки. Побратими одразу доставили до районної лікарні, де мені провели операцію та наклали систему скелетного витяжіння.
Щоб врятувати ногу, потрібно ще одне оперативне втручання, хірурги мають зібрати уламки кісток за допомогою спеціальних металевих конструкцій. Операція безкоштовна, але необхідно придбати два набори металоконструкцій для остеосинтезу для гомілкової та малогомілкової кістки.
Саме з цього приводу звертаюсь до благодійників по допомогу.
ПЕРЕРАХОВАНО: 17 200 ГРН