
У 2019 році став до лав Правого Сектора і саме з того часу більшу частину свого життя перебував на Донбасі.

З початку повномасштабного вторгнення, задля того щоб продовжити боротьбу з ворогом вже на офіційному рівні, мобілізувався та долучився до ССО, потім перевівся в незламну 67 ОМБр ДУК ПС. Був командиром взводу.


03 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання в Кремінському лісі на Донбасі, був важко поранений... Близько першої години ночі нашу групу засік кацапський дрон і мені прилетіло. Отримав уламкове сліпе поранення лівого передпліччя, плеча (роздробило плечовий суглоб), вибухову травму, акубаротравму та інш.
Дякую побратиму (на жаль вже його немає з нами) позивний Колямбус, він надав першу допомогу і врятував мені життя.
Я тримався до останнього, скрізь біль продовжував надавати накази та корегувати своїх підлеглих. Побратими, які були поряд, казали: «Командир, лише не вмирай!»
Потім евакуація, втрата свідомості та шпиталь... Численні важкі операції. Тривала боротьба за руку. Дякуючи досвідченим лікарям, вдалося уникнути ампутації! Але зараз дуже потрібна операція по встановленню імпланта плечового суглоба та кістки. Інакше ні як.

Впевнений, що після одужання я повернуся в стрій, продовжу захищати Україну та не дам зробити своїх дітей рабами.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 65 450 ГРН

Тепер все буде добре, одужання!