
Я діючий військовослужбовець, перший досвід служби у Збройних Силах України отримав ще в 2007 році під час стокової служби у 95 окремій десантно-штурмовій бригаді. Саме там здобув перші знання та навички поводження зі зброєю, пройшов фізичну підготовку та відчув, що таке відданість і братерство військових.
Під час повномасштабного вторгнення, а саме 25 лютого 2022 р. разом з братом долучилися до лав Збройних Сил України в складі 35 бригаді морської піхоти. Разом несли службу та виконували бойові завдання.

У жовтні 2022 року під час деокупації Херсонської області наступив на ворожу міну, внаслідок чого втратив нижню третину гомілки. Першу допомогу надали побратими та брат, який був поруч. Потім евакуація, операції , місяці лікування, реабілітації та протезування.
Ще під час перебування в лікарні я прийняв рішення, що обов’язково повернусь до своїх хлопців. Це лише питання часу. В лютому 2023 року я продовжив військову службу в своєму підрозділі. Влітку 2023 року був відібраний на навчання закордоном. Було нелегко: імітація бою, вилазки в гори та походи на десятки кілометрів, але я працював на рівні зі всіма і показував гарні результати.
На даний час продовжую службу в підрозділі морській піхоті, специфіка роботи якої, вимагає швидкості, спритності, витривалості та гарної фізичної форми. Саме тому я вже не уявляю свого життя без спорту: бігу та силових впав.
Нажаль, мій протез хоч і комфортний в звичайному житті, але не достатньо пристосований для підвищеннях фізичних навантажень в бойових умовах. Саме тому звертаюся до благодійників з проханням придбати спортивну стопу до протеза, яка суттєво допоможе мені продовжити виконувати бойові задачі без будь-яких обмежень.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 227 129,31 ГРН
Олег тестує новий протез та незабаром повернеться до свого підрозділу, щоб виборювати свободу та незалежність України.
Щиро вдячні всім причетним за небайдужість та підтримку!