Боєць Олег, позивний ВАРЯГ

Я діючий військовослужбовець, перший досвід служби у Збройних Силах України  отримав ще в 2007 році під час стокової служби у 95 окремій десантно-штурмовій бригаді. Саме  там здобув перші знання та навички поводження зі зброєю, пройшов  фізичну підготовку та відчув, що таке відданість і братерство військових.

Під час повномасштабного вторгнення, а саме 25 лютого 2022 р. разом з братом долучилися до лав Збройних Сил України  в складі 35 бригаді морської піхоти. Разом несли службу та виконували бойові завдання.

У жовтні 2022 року під час деокупації Херсонської області наступив на ворожу міну, внаслідок чого втратив нижню третину гомілки. Першу допомогу надали побратими та брат, який був поруч. Потім евакуація, операції , місяці лікування,  реабілітації та протезування.

Ще під час перебування в лікарні я прийняв рішення, що обов’язково повернусь до своїх хлопців. Це лише питання часу. В лютому 2023 року я продовжив військову службу в своєму підрозділі.  Влітку 2023 року був відібраний на навчання закордоном. Було нелегко: імітація бою, вилазки в гори та походи на десятки кілометрів, але я працював на рівні зі всіма і показував гарні результати.

На даний час продовжую службу в підрозділі морській піхоті, специфіка роботи  якої, вимагає швидкості, спритності, витривалості та гарної фізичної форми. Саме тому я вже не уявляю свого життя без спорту: бігу та силових впав.

Нажаль, мій протез хоч і комфортний в звичайному житті, але  не достатньо пристосований для підвищеннях фізичних навантажень в бойових умовах. Саме тому звертаюся до благодійників з проханням придбати спортивну стопу до протеза, яка суттєво допоможе мені  продовжити виконувати бойові задачі без будь-яких обмежень.
 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 227 129,31 ГРН

 

Олег тестує новий протез та незабаром повернеться до свого підрозділу, щоб виборювати свободу та незалежність України.

Щиро вдячні всім причетним за небайдужість та підтримку!