Боєць Владислав, позивний БІСМАРК

Підписав контракт у 2021 році, мене одразу направили на навчання в Десну. Після чого був розподілений до постійного місця служби в частину, а саме долучився до лав 93 бригади «Холодний Яр»

Перед повномасштабним вторгненням 23.02.2022 р. ми ешелоном вирушили в Сумську область. Ворог застиг нас в м. Охтирка. Ми не встигли навіть розгрузитись, як окупант вже був біля міста. Ми його вибили, і нас перекинули на Харківський напрямок, під Ізюм, де точилися запеклі бої.


Перебуваючи на війні в найгарячіших точках та боронячи нашу свободу, я отримав важке наскрізне хребетно-спинномозкове поранення. Це сталося  16 червня 2022 року поблизу села Вернопілля .

І вже більше року лікуюся, намагаюся боротися з пекельними болями. Переніс 23 операції, стан покращився, вже пересуваюся на кріслі-колісному. Проте, на даний момент, я ще й досі змушений кожного дня терпіти ці нестерпні болі, які роблять моє життя пеклом.


Зараз є можливість облегшити мій стан, зробити ще одну операцію - встановлення електростимуляторної системи. Вона дасть мені такий бажаний шанс на продовження нормального повноцінного життя.

Операція безкоштовна, необхідно придбати сам пристрій для імплантації. Проте фінансові витрати на його придбання виходять за межі моїх можливостей. Половину суми, а саме 370 тис. грн. я зібрав власними силами та сплатив 50% передоплати за комплектуючі. Але потрібна ще половина, тому звертаюся до благодійного фонду «Громадянин» та всіх небайдужих по підтримку та допомогу.

Не дивлячись на больовий синдром, не гаю часу, проходжу реабілітацію у Києві та фізично готую тіло до самої головної операції в моєму житті. Вірю, що зможу повернутися до життя без болю.

 

ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 370 000 ГРН