
Мене звуть Дмитро Куриляк. З початку повномасштабного вторгнення, коли ворог вдерся на нашу Батьківщину, у мене не було жодних сумнівів, що треба захищати рідну Україну. 25 лютого 2022 р. я добровільно мобілізувався та долучився до лав Збройних Сил України. Потрапив у 79 десантно-штурмову бригаду.


Наш підрозділ приймав участь в обороні Миколаєва, потім нас направили на Схід України.
24 квітня 2022 р. під час виконання бойового завдання отримав поранення ніг в смт. Ямпіль, Донецької область. Дякую своїм побратимам, вони мене врятували, надали першу допомогу та негайно евакуювали до шпиталю в м. Краматорськ Донецької області. Після пораненні був у свідомості, тому добре це пам’ятаю чіткі і злагоджені дії хлопців, які дали мені шанс на життя. Потім мене транспортували до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Далі чекали декілька операцій і довготривале лікування у Вінниці. Через рік зробили ще одну операцію.

Весь цей час я виборюю шанс стати на ноги, повернути активність у повсякденному житті. Попереду мене чекає багато роботи над собою. На даний момент потребую відновлення в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» НКСІУ.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 90 000 ГРН
