
Долучився до війська у 6-у хвилю мобілізації у 2015 році. Після річної служби підписав контракт та залишився у лавах Збройних сил України ще на півроку у складі 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» на посаді командир танка. Приймав участь у антитерористичній операції на Сході. На жаль, через гіпертонію був змушений звільнитися у 2017 році.
Під час повномасштабного вторгнення, перебуваючи в Ізюмі, ми з родиною опинилися в окупації. Були в епіцентрі подій. 15 травня 2022 р. під час чергового обстрілу прилетіло нам у двір, через що я й отримав поранення та втратив ногу.
Добре пам’ятаю той момент. Був при тямі. Відчував на диво холоднокровний спокій. Рятувала мене дружина. Вона допомогла накласти джгут. Погукала сусідів, вони допомогли дістатися до міської лікарні. Там першу допомогу надав наш травматолог Ю. Кузнєцов. Потім мене евакуювали до Валуйок.
Після ампутації стан був пригнічений, але не тільки через поранення. Більше мене турбувало те, що я перебував у кацапів, і вони могли дізнатися, що я АТОшник. Але Бог милував. Після визволення Ізюма, до мене приїжджали хлопці, з якими я раніше служив у «Звіробої», підтримали мене.


Я розумію, що після ампутації можна жити активним життям.
Тому поки маю єдиний план на майбутнє – навчитися ходити. Але для цього мені потрібно замінити куксоприймач та пройти курс реабілітації. З цього приводу й звертаюсь по допомогу до благодійників.
ЗІБРАНО ТА ПЕРЕРАХОВАНО: 48 000 ГРН